czwartek, 14 sierpnia 2014

Wyniki rozdania :)

Miałam zrobić losowanie w poniedziałek, ale dzisiaj znalazłam chwilkę :) Jestem bardzo, ale to bardzo zaskoczona, że tyle osób wzięło udział w moim rozdaniu. Jest mi niezmiernie miło. Przybyło mi wielu nowych Czytelników- mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej. :*
Co do samych zgłoszeń- mam tylko jedno zastrzeżenie. Nie wiem, czy nie każdy zrozumiał punkt dotychczasowy obserwator , czy był to zwyczajne pomyłki, ale w kilku zgłoszeniach padła odpowiedź TAK, a ja tych osób nie miałam w dotychczasowych obserwatorach. Nie, żebym się czepiała i była upierdliwa. Po prostu nie lubię jak ktoś ściemnia :)

Nie przedłużając... Zwycięzcę wyłoniłam drogą losową. Dziękuję wszystkim za udział, niestety, zwycięzca może być tylko jeden.
Kochana, gratuluję serdecznie. Już piszę do Ciebie maila :)

Planowałam rozdanie na 200 Obserwatorów, ale tą liczbę osiągnęłam jeszcze w czasie trwania rozdania, więc za jakiś czas z pewnością ono się pojawi.

Pozostaje mi życzyć Wam udanego długiego weekendu :)
Buziaki :*

31 komentarzy:

  1. Dziękuję, dziękuję, dziękuję Izuniu !! :* Bardzo się ciesze :-) a innym życzę powodzenia w innych rozdaniach! Szczęście się uśmiecha do każdego :-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wszystkim za komentarze, każdy z nich daje motywację do dalszego pisania .
Na każdy staram się odpowiadać pod bieżącym postem.
Staram się odwiedzać blogi wszystkich Komentujących i obserwuję, jeśli spodoba mi się ich tematyka.
Pozdrawiam serdecznie :)